Praca, współpraca

Praca:

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji.

Współpraca partnerska.

Wszystkie firmy i osoby zainteresowane podjęciem współpracy partnerskiej zapraszamy do udziału w programie. Każda firma lub osoba, która poleci nasze usługi i polecenie to zaskutkuje sprzedażą przez naszą firmę usług otrzyma wynagrodzenie w wysokości 10% wartości netto sprzedanych usług lub 3% wartości netto sprzedanych towarów. Warunkiem jest wystawienie dla nas faktury VAT na usługi akwizycyjne lub podpisanie umowy o dzieło.
Wystarczy wysłać email, w tytule podać nazwę swojej firmy lub imię i nazwisko, a w treści wiadomości wpisać dane firmy, która chciałaby skorzystać z naszych usług. Można też wysłać SMS lub Zadzwonić i podać dane firmy zainteresowanej naszymi usługami.
Zgłoszenia prosimy kierować na adres email: ak@akprogres.com. Po otrzymaniu zgłoszenia niezwłocznie skontaktujemy się pod podany numer telefonu lub adres email.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie kandydata do pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz do przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 2018 poz. 1000 oraz zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia RODO).
Jednocześnie informujemy, wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia oferta współpracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo do udzielenia odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Współpraca:

Przedstawiciel handlowy d/s technologii teleinformatycznych.
Zakres obowiązków:
– Prowadzenie negocjacji handlowych i aktywna sprzedaż usług AKPROGRES.
– Pozyskiwanie i obsługa Klientów Biznesowych.
– Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.
Wymagania od kandydatów:
– prowadzenie własnej działalności gospodarczej (współpraca B2B)
– Silna motywacja do pracy, zorientowanie na sukces, kreatywność.
– Dobra organizacja pracy, samodyscyplina, umiejętność nawiązywania kontaktów, miła aparycja, wysoka kultura osobista.
– Ukończony 18 rok życia.
– Dostęp do Internetu, własny telefon komórkowy.
Kandydatom oferujemy:
– Atrakcyjne wynagrodzenie, stałą, długoterminową współpracę, nienormowany czas pracy, miłą atmosferę pracy, możliwość stałego zatrudnienia, materiały reklamowe, szkolenia handlowe, dodatkowe premie za dobre wyniki sprzedaży.
Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres e-mail podany w zakładce Kontakt. W tytule wiadomości należy wpisać nazwę stanowiska. W CV prosimy umieścić poniższą klauzulę:

Instalator sieci teleinformatycznych
– własna działalność gospodarcza (współpraca B2B)
– dostęp do internetu i poczty elektronicznej
– własny telefon GSM
– potwierdzone umiejętności instalatora sieci telekomunikacyjnych / informatycznych
– chęć wzięcia udziału w projektach realizowanych przez naszą firmę– terminowość wykonywanych zleceń
– mile widziany własny samochód i prawo jazdy kat.B
– długoterminową współpracę
– szkolenia, konsultacje przy budowie sieci– pracę w terenie– nienormowany czas pracy– materiały do budowy sieci
– atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonanej pracy.